Agilent prezentē jaunu Ultivo Triple Quadrupole LC/MS

Agilent prezentē jaunu Ultivo Triple Quadrupole LC/MS

Ultivo piedāvā transformācijas pieeju LC/ TQ tehnoloģijā un tas ir jaunākais Agilent Triple Quadrupole "ģimenes loceklis". Ultivo pamatā ir Triad Technologies (Tt) - Vortex Collision Cell, Cyclone Ion Guide un VacShield. Šīs inovācijas ļauj operātoriem iegūt jutīgus, robustus, uzticamus un efektīvus rezultātus, kas nepieciešami ja strādā ar lilu paraugu daudzumu ikdienā. Vienkāršota programmatūra "Quant My Way" ļauj sasniegt ātrus rezultātus, un sistēmas diagnostika brīdina par procesiem un darbībām, kurām ir jāpievērš papildus uzmanība. Ultivo var raksturot ar vārdiem "neticami jaudīgs un ļoti mazs".

Instrumenta apkopēm nepieciešamais laiks ir samazināts un laboratorijas efektivitāte palielinās ar VacShield opciju; Nav nepieciešams izsūknēt visu vakuuma kapilārā ikdienas apkopes laikā.
   Cyclone Ion Guide saspiež jonu plūsmu, tādējādi paaugstinot jonu pārraides efektivitāti un uzlabojot datu kvalitāti.
    Jaunā Vortex Collision Cell nodrošina efektīvu jonu disociāciju šūnā, uzlabojot jonu fokusēšanu un pārnesi, un ātru šūnu nobīdi starp masu pārejām, tādējādi ļaujot iegūt vairāk MRMs/ sek un lielāku rezultātu ticamību, noņemot trokšņainu fonu .
    Šīs LC/ TQ ir vismazākais no tirgu pieejamajiem modeļiem, saglabājot cenas-efektivitātes rādītāju.
    Reproducējamu un ticamu rezultātu iegūšana analizējot paraugus ar kompleksu matricu 24/7.
    Intuitīvs operatīvais dizains - programamtūra "Quant My Way" seko klienta darbplūsmai, samazina kļūdu iespējamību un nodrošina pareizo rezultātu iegūšanu ar pirmo reizi.
    Gudra, pašnoteicošā diagnostika nodrošina optimālu darba laiku un palīdz samazināt uzturēšanas/ apkopes izmaksas.
    Monitorē, apstiprini un kvantificē - aktivizētā MRM (tMRM) apvieno ātru un jutīgu MRM kvantitatīvo noteikšanu, veidojot produkta jonu spektru savienojuma skrīningam un apstiprināšanai.
    Optimizēta, pateicoties nepārspējamai veiktspējai un uzlabotajai efektivitātei, apvienojot to ar Agilent analītisko ŠH sistēmu portfolio.


MRM jutība IDL; ESI positive  IDL < 12.5 fg, izmērīts, izmantojot 20 fg reserpine uz kolonnu
Kvalitatīvi noteikts MRM pārnesē no m/z 609 līdz m/z 195
Noteikts testējot ražošanas procesā un apstiprināts instalācijas laikā

Izmantošanas sfēras:

Organisko vielu atlikumu noteikšana dzeramajā ūdenī

Mikotoksīnu noteikšana pārtikas produktos

Pesticīdu noteikšana pārtikas produktos